KONST / Litografier / Färglitografi 16873208
nr 1687 3208
Max Ernst
(1891-1976), Tyskland
Signerad, numrerad 22/69. Färglitografi. Bladets mått: 33x25 cm, yttermått inklusive ram: 44x34
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 17 mars 2025
kl 19:34:53
700 kr
800 kr
900 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.700 kr
Max Ernst
Läs mer om Max Ernst